محل تبلیغات شما
دَلاَئِلُ اَلطَّبَرِیِّ ، عَنْ أَحْمَدَ بْنِ مُحَمَّدٍ عَنْ مُحَمَّدِ بْنِ یُوسُفَ عَنْ عَلِیِّ بْنِ دَاوُدَ اَلْحَذَّاءِ عَنِ اَلْفُضَیْلِ بْنِ یَسَارٍ عَنْ أَبِی عَبْدِ اَللَّهِ عَلَیْهِ السَّلاَمُ قَالَ: كُنْتُ عِنْدَهُ إِذْ نَظَرْتُ إِلَى زَوْجِ حَمَامٍ عِنْدَهُ یَهْدِرُ اَلذَّكَرُ عَلَى اَلْأُنْثَى فَقَالَ أَ تَدْرِی مَا یَقُولُ قُلْتُ لاَ قَالَ یَقُولُ یَا سَكَنِی وَ عِرْسِی مَا خَلَقَ اَللَّهُ خَلْقاً أَحَبَّ إِلَیَّ مِنْكِ إِلاَّ أَنْ یَكُونَ جَعْفَرَ بْنَ مُحَمَّدٍ عَلَیْهِ السَّلاَمُ .

در دلائل طبرى-134-بسندش از فضیل بن یسار كه نزد امام ششم علیه السّلام بودم و نگریستم به جفتى كبوتر در برش كه نر با ماده قوقو میكرد فرمود: میدانى چه میگوید؟گفتم:نه،فرمود:گوید اى آرام عروس من خدا نیافریده آفریده‌اى كه دوستترش دارم از تو جز كه جعفر بن محمّد باشد.

بحارالأنوار (جلد ۵۴ تا ۶۳) / ترجمه کمره ای ;  ج ۸  ص ۲۶۴

روایت امام صادق(علیه السلام) درباره نگهداری کبوتر

سخنی از آیت الله بهجت(قدس سره)

درخواست ازدواج جن از انسان

بْنِ ,عَنْ ,كه ,عِنْدَهُ ,جعفر ,عَلَیْهِ ,عَلَیْهِ السَّلاَمُ ,میكرد فرمود ,فرمود میدانى ,قوقو میكرد ,ماده قوقو

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبیین کده ناچیت آنلاینwelcome to Nachit online شیشه پاک کن مغناطیسی دوطرفه اصل با کیفیت 2021 دانلود فیلم ایرانی نمایندگی همسفران بنیان خبرستان Robert's notes lilidephar دانلود آهنگ جدید و زیبا dazzling3